У мережі виявили справжній склад автентичних "запорожців" з радянськими номерами

По всій Україні як і раніше знаходять велику кількість "Запорожців"у хорошому стані, і ці автомобілі високо цінуються серед автомобільних колекціонерів. Нещодавно в мережі з'явилися фотографії особняка, на території якого стоїть відразу два "Запорожця". Фотографію опублікував Instagram-аккаунт "arseniikoseniuk".

Так, в мережі з'явилося кілька знімків особняка, за воротами якого стоїть два "Запорожця" ЗАЗ-966 білого і червоного кольору, які стоять за воротами якогось особняка. Капсулами часу ці автомобілі, звичайно, назвати складно, оскільки вони стоять фактично на відкритому просторі, причому, судячи з усього, довго — автору публікації вдалося відобразити номери одного з "Запорожця", які не змінювалися ще з Радянського Союзу.

Тим не менш, автомобілі досить автентичні, і користувачі Instagram в коментарях відзначили унікальну атмосферу місця, в якому стоять машини. Можливо, автомобілі навічно занедбані своїм власником, а може їх колись визволять з "кладовища" і відреставрують.

Нагадаємо, не так давно в Бразилії знайшли величезне "кладовище" автомобілів в одному з покинутих будівель. У будівлі знаходилися десятки класичних автомобілів, вартість деяких доросла вже до космічних цін. З'ясувалося, що раніше ця будівля була приватним автомобільним музеєм, доступ до якого мали лише обрані. Правда, після смерті власника музею спадкоємці не змогли його поділити і просто закинули, в результаті чого машини просто стояли і припадали пилом, поки їх не знайшли місцеві жителі.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Чернігові виявили унікальну "перемогу" на радянській реєстрації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почнуть з'являтися маршрутні автобуси турецького виробництва.

Також "Hyser" писав, що у лісі знайшли кумедний кинутий "Запорожець" для молодят.