У Чернігівській області в понеділок, 23 серпня, місцевий депутат урочисто відкрив автобусну зупинку в селі Ушня, що в Менській громаді.

Про це розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналіст Віталій Назаренко, супроводивши фотографією з місця подій.

"Напередодні Дня незалежності в Менській громаді урочисто відкрили (барабанний дріб) ... сільську зупинку. Урочистості з перерізання стрічки відбулись у центрі села Ушня, яке є центром однойменного старостинського округу. Ще одну зупинку, розташовану біля кладовища, увагою оминули. Місцеві розповідають, що спонсором виступив один із депутатів обласної ради, який орендує тут землі. Справа, звісно, потрібна, але масштаби особистості, фінансових можливостей і зробленого - не порівняти. Добре, хоча б табличку з іменем мецената не додумались вивісити", - написав журналіст.

Урочисте відкриття автобусної зупинки на Чернігівщині, фото: facebook.com/Nazarsoon

Назаренко пише також, що три роки тому один місцевий депутат розорав поблизу цього села Придеснянські луки.

Старожили з села, розповідає журналіст, говорили, що сіно звідси возили "аж у Московщину для коней царських гусарів". Його збирали на сотнях гектарів придеснянських лугів з унікальним ботанічним складом трав. Цю рослинність формувала природа століттями. На сьогоднішній день екосистема назавжди втрачена для наступних поколінь.

За словами Назаренка, він кілька років освячував дану подію, проте історія закінчилася "пшиком".

"Орендує в Менській громаді 5 тисяч гектарів кращої землі, а зміг тільки на помпезне відкриття зупинок з профнастилу", - зазначив журналіст.

Раніше Hyser писав про те, що експерт розповів, які небезпеки в собі таїть створення ринку землі.

Також Hyser повідомляв, що з'явився сервіс, де вам назвуть ціну за вашу ділянку.

Нагадаємо, що українцям загрожує вимирання-екологи б'ють на сполох.