Співачка Ані Лорак показала фото з "Нової хвилі".

Співачка Ані Лорак, яка зараз живе і працює на території Російської Федерації, поділилася своїми фото з "Нової хвилі". Співачка там виступила зі своїми кількома піснями і також встигла заспівати дуетом з Сергієм Лазарєвим. На території України вона вже давно не приїжджає, але в своєму недавньому інтерв'ю Лорак заявила, що хотіла б побувати на батьківщині.

Для свого виходу вона вибрала костюм жовтого кольору з глибоким вирізом в області декольте, який відмінно підкреслив всі її витончені вигини тіла. Волосся співачки були укладені в лаконічну зачіску. В цілому Лорак дуже гармонійно виглядала в такому образі. Вона досить часто вибирає для свого виходу вбрання, які підкреслюють її бюст.

"Свято триває💛", - підписала кілька фото співачка.

У коментарях користувачі Мережі прийшли в повний захват від побаченого. Їм сподобався новий образ співачки. Багато відзначили, що в такому вбранні Лорак дійсно виглядає як справжня Діва.

"Ну просто Діва 😍 виступ потрапив в саме сердечко❤️, Красоточка😍 ваш виступ з Сергієм Лазарєвим просто вогонь😍 з нетерпінням хочу подивитися повний виступ🔥, Бомбическая😍😍😍🔥🔥🔥💛💛💛, ви такаяяяя красива слів немає ♪ , Дуже красива❤️❤️❤ ️ яскрава і ніжна❤️❤️❤️ 🔥 🔥 🔥 , яка ж ви красива 😍 костюм шикарний💛, Кароліночка, сонечко наше 😍 🌞 , Красуня😍 🔥 шикарний образ🔥, кароліночка,спасибі, що радуєте такими шикарними образами на Новій Хвилі!!!😍 І такими прекрасними виступами!❤️ Ви прикраса нової хвилі!!!",- написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Віра Брежнєва показала гарячі фото зі свого чергового відпочинку.

Також писали, що Ані Лорак вразила своїх фанатів зовнішнім виглядом.

Нагадаємо, що Катерина Климова показала дуже відверте фото своїм фанатам.