Українські синоптики розповіли, якою буде погода на території України 25 серпня. Жителям України варто приготуєься до дуже різноманітної картині, так як погода в різних областях може бути від 14 до 33 градусів вище нуля.

Про це повідомляє портал "Уніан"

Останнім часом погода на всій території нашої країни показує абсолютно різні картини. У центральних регіонах, наприклад, може світити сонце, а на вулиці стояти спека, а в західній частині ллють дощі, а на термометрах – низька температура.

Метеорологи розповіли, чого українцям очікувати від погоди по всій країні в середу, 25 серпня. Перш за все, варто відзначити те, що на півдні і сході України буде дуже тепла погода, а найхолодніше буде на заході України.

У середу на заході України температура буде відображатися в районі від 17 до 21 градуса тепла, на сході та півдні України температура прогріється до приголомшливих 33-х градусів спеки.

Варто відзначити, що на заході України будуть досить сильні дощі, не виключено, що опади випадуть і в центрі України. Ну а в південних областях буде дуже ясна і спекотна погода.

У столиці України буде не дуже хмарно, температура опуститься до 20 градусів тепла, так що можливо пройдуть дощі і в Києві, в нічний час температура опуститься до +12.

У Львові буде досить хмарна погода, градусник показуватиме +18 вдень, а вночі - +12 вище нуля. У Луцьку та місті Рівне буде хмарне небо, а ртутні стовпчики показуватимуть + 18 вдень, а вночі - +7 вище нуля. У західних містах буде дощ, а температура опуститься до 18 градусів вище нуля.

У Чернівцях буде досить похмуро, градусник буде відображати 18 градусів вище нуля. У Вінниці буде 18 градусів зі знаком "плюс" і дуже хмарно. Полтава прогріється до 25 градусів тепла, а в Одесі буде близько 28 градусів спеки. У Криму буде близько 30 градусів тепла.

Нагадаємо, що українцям розповіли, що в День Незалежності пройдуть дощі.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли, в яких містах пройдуть дощі.

Також портал "Hyser" писав, що стало відомо, що в Україні опуститься температура до 9 градусів.