Скандальний російський продюсер групи "Ласковый май» Андрій Разін часто використовує свій мікроблог, щоб висловитися з приводу тієї чи іншої події в світі шоу-бізнесу.

У своїх публікаціях в Instagram він регулярно коментує життя колег по естрадному цеху і частіше за інших в поле його зору потрапляє екс-підопічний Юрій Шатунов і навіть сама Примадонна Алла Пугачова.

Також Андрій Разін час від часу ділиться творчими досягненнями свого колективу «Ласковый май» і представляє публіці нових підопічних. Так, в росЗМІ обговорювалося співробітництво Андрія Разіна з молодим манекенником і за сумісництвом вокалістом Іваном оком.

За словами шоу-бізнесового діяча, вибір був зроблений усвідомлено і обдумано: "Він з міста Мурманська, син нашого колеги і друга, музиканта і режисера Сергія ока. Мені дуже приємно, що вже два солісти групи «ЛМ» родом з Мурманська".

На думку користувачів соцмереж, молода людина відрізняється виразною зовнішністю і гармонійно виглядає на сцені, але навряд чи зможе замінити неповторний "оригінал" в особі Юрія Шатунова:

Як відомо, на початку 90-х Шатунов покинув "ЛМ", а через деякий час переїхав до Німеччини, де продовжив займатися музикою і відкрив власний продюсерський центр. Відносини між ним і Андрієм Разін склалися досить непрості, в першу чергу, через питання авторських прав на хіти "Рожевий вечір", "Білі троянди" та інші.

Шоу-бізнесовий діяч запевняє, що у музиканту претензій не має і отностся до нього з любов'ю: "Конфлікт у мене з його директором Аркадієм Кудряшовим, який не дозволяє юрі зі мною розмовляти".

Раніше "Hyser" писав про те, що нові фото Алли Пугачової з перекроєним ротом викликали бурхливу реакцію соцмереж.

Також наш портал розповів про те, що Андрій Разін порівняв себе з Аллою Пугачовою і зізнався, що впадає в молодість.

Нагадуємо, що екс-продюсер Юри Шатунова Андрій Разін повідомив про те, що одружується з українкою.