За життям зоряного російського сімейства Алли Пугачової і Максима Галкіна з цікавістю спостерігають мільйони фанатів.

У свою чергу, артисти із завидною регулярністю радують шанувальників цікавими фото і відеозвітами про те, як проводять час у сімейному колі.

Так, днями на сторінці шоумена Максима Галкіна з'явилися кадри, на яких його іменита дружина постала в елегантній сукні флористичного забарвлення. Для максимальної ефектності образу Примадонна одягла широкий темно-рожевий пояс, вигідно підкреслив талію.

Співачка позувала на тлі рояля, за яким грала її дочка - Єлизавета. Також в кадр потрапила оригінальна прикраса інтер'єру-статуя у вигляді німфи.

Варто відзначити, що "гардеробні експерименти" для Алли Пугачової - нерідкість. До певного моменту виконавиця віддавала перевагу мішкуватим сукням-балахонам. Вони допомагали приховувати недоліки її фігури і зайву вагу.

Потім артистка змінила стиліста і відповідно змінився її зовнішній вигляд. Зараз в Instagram-акаунті Примадонни є чимало фото, на яких вона виглядає як яскраво і привабливо:

Безумовно, 72-річна співачка отримує на свою адресу не тільки компліменти, але і хейтерську критику. Але на колючі злостиві зауваження зірка намагається не реагувати, а більше часу приділяти своїм дітям і коханому чоловікові.

Одного разу вона звернулася до тих, хто пише негативні послання в соцмережі: "Приходить час теплого одягу. Сподіваюся одяг зігріє надію, що люди коли небудь стануть добрішими. Молюся і прошу: "Господи! Скоріше".

Раніше "Hyser" писав про те, що подруга Алли Пугачової розповіла, з чого почався роман співачки з Максимом Галкіним.

Також наш портал розповів про те, що Максим Галкін показав, як його син ходить в сільський магазин.

Нагадуємо, що Максим Галкін показав, якими методами спокушає Аллу Пугачову.