У вівторок ввечері, в День святкування незалежності нашої країни на НСК "Олімпійський" відбувся грандіозний концерт.

На сцені виступили понад 30 виконавців, гуртів, Київський симфонічний оркестр, Національний академічний ансамбль ім. П. Вірського та інші, пише "Апостроф". Серед виступаючих також був гурт "Скрябін".

Після того, як загинув фронтмен гурту Андрій Кузьменко, колектив неодноразово виступав з сольними концертами, запрошуючи до себе сесійних вокалістів. Але на НСК "Олімпійський" вони виступили з "нейрообразом" музиканта, виконавши пісню "Люди, як кораблі".

Шанувальники високо оцінили виступ групи і вокал голограми Скрябіна на екрані. Відеозапис з конерта блискавично розлетівся по групах і пабліках в мережі Інтернет.

На концерт зібралося кілька тисяч глядачів. Для них виступали Ірина Білик, Олег Винник, Сергій Бабкін, гурти Mozgi, "Океан Ельзи", "СКАЙ", "Скрябін", Наталія Могилевська, Джамала та інші артисти.

Відомо, що ще одним гостем на святі повинна була стати група GreenGray, але через два роки музикантам відмовили в участі. Причиною нібито стала російськомовна пісня "Под дождьом". За словами гітариста Андрій Яценко, який більш відомий під псевдонімом Diezel, таким чином їх намагаються "стерти з історії".

Незважаючи на пандемію коронавірусу, святкування Дня Незалежності було наймасштабнішим за всі 30 років країни.

Раніше Hyser писав про те, що Олена Зеленська зачарувала ангельським образом на святкуванні Дня Незалежності.

Також Hyser повідомляв, що над Києвом пролетів найбільший транспортний літак у світі.

Нагадаємо, що солдати НАТО вже в Києві.