У мережі показали унікальний Тюнінг улюбленого багатьма автомобіля "Москвич"

Автомобілі, що вироблялися в Радянському Союзі найчастіше стають об'єктами так званого "колгоспного" тюнінгу, в основному через свою низьку ціну. Оброблені подібним чином машини рідко сприймаються серйозно через слабке виконання, химерності декору і, нерідко, кустарності робочого процесу, проте зрідка трапляються екземпляри, які навіть незважаючи на "колгоспність" заслуговують на увагу. Подібний автомобіль у своєму профілі опублікував користувач Instagram "retro.avto1".

Так, у своєму профілі користувач опублікував фотографію відомого багатьом хетчбека російського виробництва "Москвич-2141", який стояв на конвеєрі з 1986 по 1997 рік. Відображений же на знімку "Москвич" має одну дуже істотну відмінність від оригінального п'ятидверного хетчбека — невідомі умільці перетворили автомобіль в повноцінний лімузин.

З одного боку, звичайно, дивує, що в якості основи для проекту був обраний саме "Москвич-2141", кузов у якого — хетчбек, а не якась інша машина з модельного ряду "Москвича", велика частина з яких виконана в кузові седан. У зв'язку з цим, вийшов автомобіль виглядає незвично навіть щодо інших саморобних Лімузинів.

Автомобіль пофарбований в бежевий колір. Варто відзначити, що незважаючи на те, що автомобіль збільшився в довжині більш ніж в два рази, кузов його виглядає досить природно і однорідно. Особливу увагу привертає широке скло, що йде між передньою і задньою дверима. Його, напевно, довелося робити на замовлення. Виконати подібний проект було напевно досить складно, так як для подібного "подовження" напевно довелося спорудити потужний силовий каркас, який не дасть "Москвичу" просто розвалитися.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Чернігові виявили унікальну "перемогу" на радянській реєстрації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почнуть з'являтися маршрутні автобуси турецького виробництва.

Також "Hyser" писав, що у лісі знайшли кумедний кинутий "Запорожець" для молодят.