Відомий російський співак Філіп Кіркоров прокоментував заборону на в'їзд в Україну.

Король поп-сцени заявив, що дружив з президентом України Володимиром Зеленським поки він був актором, пише "Главком".

Музикант розповів, як вони знімалися разом у кіно: "Ми ж із Зеленським прекрасно спілкувалися, дружили. Знімалися разом у фільмі "Любов у великому місті". Я йому там потиличники давав", - розповів він, пожартувавши, що "всі біди України через Кіркорова".

Крім того, артист згадав один дуже неприємний для нього інцидент, коли він повинен був виконати пісню для фільму під назвою "Радість моя" Ігоря Крутого і Ігоря Ніколаєва, проте заспівала її якась "проплачена дама".

"Хоча перший кидок був ще на зйомках фільму "Любов у великому місті". Привіт Зеленському ... Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв написали для фільму пісню "Радість моя". Я її заспівав. Приїхали на прем'єру, подивилися фільм, а пісні нашої немає. Виявляється, замість неї взяли пісню якоїсь проплаченої дами. Але незважаючи на це, пісня все одно стала хітом", – розповів співак.

Нагадаємо, що 23 червня 2021 року Філіпа Кіркорова згідно з рішенням СБУ та Мінкульту України внесли до переліку осіб, які становлять загрозу для нацбезпеки України.

Артист відреагував на дане рішення і в своєму Instagram записав відеозвернення і заявив, що пишається новим статусом. Він висловив упевненість, що його новий статус не зможе перешкодити "загальному майбутньому" народів України і Росії, а також впевнено сказав, що майбутнє у країн єдине, адже він любить український народ.

Після чого він заспівав пісню українською мовою Андрія Малишка "Пісню про рушник".

Однак через кілька днів прізвище російського артиста зникло з "чорного списку" України на сайті Мінкульту. Вже 25 червня про це написали багато українських ЗМІ.

На офіційному сайті Мінкульту пояснили, що СБУ виявила у справі Кіркорова кілька судових прецедентів і його знаходження в "чорному списку" вимагає додаткових перевірок.

Раніше Hyser писав про те, що Пугачова показала, якою її бачить Галкін вранці.

Також Hyser повідомляв, що Галкін у масці зізнався, чому доведеться залишити Пугачову.

Нагадаємо, що рідні Алли Пугачової зізналися в неймовірному.