Синоптики розповіли про те, якої чекати погоди на території нашої країни у вересні цього року. За словами метеорологів, перший місяць осені буде класичним, а стовпчики термометрів не будуть підніматися вище звичайної температури повітря.

Про це повідомляють у Укргідрометцентрі.

За словами метеорологів, в першому осінньому місяці середня температура повітря на території нашої країни досягне 14-18 градусів вище нуля. Що стосується Карпат, то там стовпчики термометрів показуватимуть 11-12 градусів тепла, що близько до кліматичної норми.

Синоптики також стверджують, що в першому місяці осені середня місячна кількість опадів буде коливатися в межах 34-70 міліметрів. При цьому, в Карпатах кількість опадів буде перебувати в діапазоні кліматичної норми, місцями там випаде до 87-103 міліметрів опадів.

Повідомляється, що вересень є перехідним місяцем від літнього періоду до осіннього. Згідно з даними, які фахівці отримали після багаторічних праць, середня температура повітря в цей час становить 13-17 градусів тепла, на півдні – 18-20 тепла, а в горах – 9-15 градусів вище нуля.

При цьому, найнижчою температурою повітря у вересні за всю історію спостереження вважається 1-8 градусів морозу, в південній частині країни стовпчики термометрів опускаються до 0-1 градуса тепла. Що стосується максимальної температури, то вона становить 33-38 градусів тепла, в горах – 24-32 тепла.

Також синоптики кажуть, що в цей час середня кількість опадів на місяць варіюється від 37 до 74 міліметрів, в південних регіонах ця позначка опускається до 28-36 міліметрів. У Карпатах це число місцями сягає 77-108 міліметрів, а на високогір'ї Карпат – 126-130 міліметрів.

Нагадаємо, що українцям розповіли, якою буде погода на території країни на початку тижня.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", синоптики попередили про те, що в Україну прийде похолодання, якого так довго чекали жителі країни.

Також портал "Hyser" писав, що метеорологи стверджують, що погода в Україні найближчими днями почне радикально змінюватися.