Актриса Тетяна Кравченко показала себе після вистави.

Актриса Тетяна Кравченко максимально відверта зі своїми шанувальниками. Вона не боїться себе показати як в Гріммі, так і без нього. Артистка максимально природна і відкрита до своїх глядачів. За це її багато і полюбили. Також вона не боїться розповісти за свої шкідливі звички і абсолютно їх не соромиться.

На новому відео, яке з'явилося в мережі, Тетяна Кравченко постала в гримі після вистави. У неї на обличчі красувався дуже яскравий макіяж, який відразу ж надав їй кілька ноток вульгарності. Але при це її абсолютно не збентежило. Навіть в такому відео вона відчувала себе впевнено і з властивим гумором відповідала на питання в своєму інтерв'ю.

"І не посперечаєшся ... ❤️❤️❤️", - підписали з гумором нове відео з Тетяною Кравченко в мережі.

У коментарях користувачі Мережі були дещо здивовані тим, що Тетяна Кравченко курить. Але все одно хвалебних відгуків на адресу її зовнішності було предостатньо.

"Хороша людина. Яка вам різниця, курить, некурит. Актриса Вам подобається? Розслабтеся і отримуйте задоволення!, Валюха, ти куриш 😮 😂 😍 😍 😍 , Привіт:.дорога! просто так я тебе обожнюю. спасибі що ти є і дихаєш. моя Сонячна любимка, справжня, жива і без фальші👏, Спасибі вам за те, що ви є! Завдяки серіалу Свати, я відволіклася від ковіда, яким хворіла 2 тижні!!!❤❤ ❤ Обож обожнюю вашу команду Свати!!!😍😍, Валюха❤ ️ ❤️❤ ️ ❤️, ❤ ️ ❤️ ❤ ️ обожнюю цю актрису крав, здоров'я і творчих успіхів 👏 👏 👏 , Ой, Валюха не кури.))))) ",- написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Тетяна Кравченко відверто проявила свої почуття до актора Добронравова.

Також писали, що Анна Кошмал показала знімки з досвідченим партнером.

Нагадаємо, що Кравченко зізналася в почуттях Добронравову.