Українська співачка Настя Каменських показала себе в дуже провокаційній позі.

Настя Каменських любить радувати своїх шанувальників вельми провокаційними знімками. Найчастіше вона з'являється на фото або з дуже малою кількістю одягу, або ж взагалі без неї. Шанувальники вже стали критикувати співачку за такі витівки, аргументуючи це тим, що оголеного тіла Каменських стало занадто багато.

Але сама співачка абсолютно не реагує на такі зауваження і продовжує свої експерименти. На цей раз вона вирішила в розділі сторіз поділитися вельми незвичайним знімком. На ньому Каменських позує в одязі, але ось її поза викликає дуже багато питань. Справа в тому, що Каменських сидить в позі лотоса, прикрив найпікантніші місця долонькою. І хоч на ній надіті лосини і майка з глибоким вирізом все одно таке фото наштовхує на різні думки.

Наприклад, що у співачки відмінна розтяжка. Адже не кожен нею може похвалитися. Сама Каменських не раз зізнавалася в тому, що вона наполегливо займається спортом і намагається підтримувати свою фігуру в тонусі. Так як має певні схильності до набору ваги. Тому за харчуванням їй варто обов'язково стежити.

Волосся співачки зібране в хвіст, а ракурс вона вибрала зверху, щоб якраз ефектно продемонструвати і саму позу і пишний бюст. По всі ймовірності це фото було зроблено в автобусі, в якому співачка гастролює по території України.

Шанувальники не змогли прокоментувати це фото.

співачка Настя Каменських похвалилася дуже провокаційним фото в автобусі, в якому гастролює територією України, фото: скріншот соціальні мережі

Раніше Hyser писав про те, що Надя Мейхер показала свій бюст після кардинального схуднення.

Також писали, що колишня дружина Потапа показала те, що він втратив.

Нагадаємо, що Катя Осадча показала, як її зустрічає Горбунов з пологового будинку.