Жителям України повідомили, якою буде погода 27-го серпня. Синоптики розповіли детальну інформацію про те, якою і де буде погода в Україні в п'ятницю.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Уніан»

В першу чергу потрібно відзначити, що спека вже пішла майже з усіх регіонів України. Синоптики підкреслили, що на сході України спекотної погоди не буде, майже по всій східній Україні будуть дощі, в деяких регіонах з сильними грозами.

Важливо відзначити, що опади також будуть в центральних, північних і східних областях України.

27-го серпня по всій території нашої держави очікується досить хмарна погода, це можна пояснити тим, що на превеликий жаль, нас покидає літо і приходить осінь. У деяких областях України будуть досить сильні зливи з грозами. Західні, північні та східні області будуть покриті опадами.

На північній і західній території України буде невелике потепління і температура на ртутних стовпчиках буде показувати позначку в плюс 23 градуси. На сході та півдні України буде висока температура з показником плюс 30 градусів.

У столиці України завтра буде невелика хмарність, ртутні стовпчики будуть показувати +23 вдень і +13 в нічний час доби.

Погода
Погода

У Львові буде злива, в Луцьку - сильна хмарність, а в Рівному буде без опадів, в цих містах температура триматиметься на позначці в +20 вдень, а вночі може опуститься до 10 градусів тепла.

Тернопіль, Чернівці, Вінниця та Хмельницький мають бути без опадів, температура триматиметься на позначці у +20. В Івано-Франківську буде сильна злива.

Одеса, Херсон і Миколаїв будуть без опадів і прогріються до показників від 24 до 27 градусів вище нуля.

У Харкові завтра буде злива і + 27 градусів тепла. Дніпро очікує невелика хмарність і + 27 градусів вище нуля.

В окупованому Криму буде висока температура, в деяких містах будуть дощі.

Нагадаємо, що українцям повідомили, що вересень може бути теплим.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли про похолодання.