Оля Полякова завжди дуже емоційна. Вона не звикла тримати емоції в собі і завжди розповідає фоловерам, що відбувається в її житті.

У популярної української співачки Олі Полякової є не тільки фанати, але і хейтери. Останні помітно активізувалися після виступу артистки у святкових концертах, присвячених Дню Незалежності України. Про це Оля розповіла фоловерам у відеоролику, який був опублікований в особистому мікроблозі зірки.

Так, Полякова повідала, що на одному з концертів на День Незалежності виконала попурі зі своїх хітів. Однак на її адресу посипалися звинувачення в тому, що вона завжди співає одні й ті ж пісні. Тоді Оля виконала композицію Тамари Гвердцителі "Віват, король!". Після цього хейтери почали писати, що Полякова «не дотягнула» до виконання легендарної співачки. Однак Полякова помітила, що співала на терцію вище і на октаву вище, ніж Гвердцителі. На цьому хейтери не заспокоїлися. Вони почали дорікати Суперблондинці в тому, що всі її пісні російською мовою, і немає жодної композиції українською мовою. Тоді на НСК "Олімпійському" Полякова виконала пісню "Біла птаха". Однак і це не задовольнило хейтерів. Вони почали порівнювати Олю з Ніною Матвієнко і Таїсією Повалій, які співали цю композицію до неї. І тут терпець Полякової урвався. Вона записала емоційне відео, адресоване своїм фанатам і хейтерам.

"Ну, по-перше, я не Матвієнко і не Повалій. І свій біль я переживаю по-іншому. Я переживаю його з горла, кричачи. Адже цей кобеліна проміняв мене на якусь іншу бабу. Тому можна і покричати", - говорить на відео Оля.

Ролик Суперблондинка закінчила на позитивній ноті, зазначивши, що позитивних коментарів після її виступів завжди більше, ніж негативних. А це не може не радувати зірку.

Цей ролик Полякова записала, коли перукар робив їй зачіску до чергового виступу. На відео видно, як руки майстра накручують довге волосся Олі на плойку, перетворюючи їх в кучері. Образ виконавиці доповнив яскравий макіяж із золотими тінями.

Як повідомлялося раніше, Оля Полякова влаштувала собі відверту фотосесію на яхті. Ось це фігурка!

Hyser також писав, що Олю Полякову розкритикували за витівку на премії Зеленського. Ось це дає Суперблондинка!