Тіна Кароль поділилася рідкісним знімком. Співачка показала своїх батьків, з якими у неї непрості стосунки.

Вчора в родині Тіни Кароль було свято. Її батьки Григорій Самуїлович і Світлана Андріївна Ліберман відзначили 42 роки спільного життя. На честь цієї події Тіна показала шанувальникам своїх маму і тата.

У сторіс свого мікроблогу Кароль опублікувала весільне фото своїх батьків. На знімку Григорій Самуїлович і Світлана Андріївна відображені в молодості. Зараз їм вже за 60. Тато співачки на пенсії, а мама ще працює в Пенсійному фонді. Батьки Кароль живуть у Києві.

В одному з інтерв'ю Тіна говорила, що у неї непрості стосунки з батьками. Григорій Самуїлович і Світлана Андріївна – люди старого гарту, часом їм складно зрозуміти свою дочку. Тіна в свою чергу вважає за краще самотність, а не спілкування з батьками. Однак є сімейні свята, коли сім'я (у Тіни ще є старший брат) неодмінно збирається разом. Це Різдво, Великдень і день народження Світлани Андріївни.

Цікаво, що спочатку фото батьків Тіни з'явилося в мікроблозі її сина Веніаміна, який, очевидно, веде не сам хлопчик, а все-таки його знаменита мама. Відомо, що Веніамін дуже прив'язаний до своїх бабусі і дідуся, тому Тіна влаштовує їм зустрічі кілька разів на рік (нагадаємо, Веніамін вчиться в Англії, тому не може бачитися з рідними так часто, як йому хотілося б).

У недавньому інтерв'ю Тіна зізналася, що мріє про дочку. Після смерті чоловіка Євгена Огіра вона довго дотримувалася трауру, але тепер готова до нових відносин. Нагадаємо, чоловік і за сумісництвом продюсер виконавиці помер від раку в 2013-му році.

Як повідомлялося раніше, Тіна Кароль зворушливо вшановала пам'ять свого померлого чоловіка Євгена Огіра. Співачка виконала бажання покійного.

Hyser також писав, що Тіна Кароль постала в провокаційному образі нареченої. Невже зірка зібралася заміж?