47-річний Юрій Шатунов розповів, як він зараз живе.

Юрій Шатунов свого часу отримав величезну популярність. У нього було мільйони фанатів по всьому світу. А його головні хіти "білі троянди" і "сива ніч" звучать вже-страшно сказати! - 35 років. Багатьох цікавить те, як зараз живе колишній кумир. Адже він дає дуже мало концертів і практично не записує нові композиції.

Не так давно Юрій Шатунов порадував своїм виступом на"Новій хвилі". Також він взяв участь у концерті Діми Білана. Він теж свого часу намагався перейняти стиль Шатунова і навіть записав пісню про "білі пози". Але після він цю ідею залишив і почав шукати свій індивідуальний стиль звучання.

Для співака вирішили зробити кавер з двох їхніх пісень. Варто сказати, що вийшло дуже цікаво і незвично. Обидва хіти зазвучали новими фарбами.

Після виступу Юрій Шатунов відповів на кілька запитань від журналістів. Він розповів, що абсолютно не сумує за популярністю і дивиться тільки в майбутнє.

"Діма мені сам запропонував цей варіант, тому що, як виявилося, ніхто більше заспівати цю пісню не міг, - пояснив колишній лідер "ласкавого травня". - Але при цьому я, всупереч усталеному часу, по 90-му взагалі не ностальгую, не живу минулим. Та й за колишньою популярністю і не сумую. Не треба шкодувати те, то пішло, воно безповоротно. Треба шукати те, що попереду!",- поділився своїми роздуми Юрій шатунов.

Юрій Шатунов також трохи розповів про своїх дітей. Він зазначив, що вони такі ж як і всі. Він не ростить з них зірок, а вони свого часу не мріють ними стати. Але у них є свої устремління і це дуже важливо для Шатунова. Тому що він хоче виростити особистостей.

Раніше Hyser писав про те, що легендарному Шатунову вже знайшли заміну, хто ж це.

Також писали, що Разін розповів подробиці життя Пугачової.

Нагадаємо, що Діма Білан зізнався, яким чоловіком він захоплюється донині.