Оля Полякова показала відео, яке дуже сподобалося фанатам.

Оля Полякова максимально відкрита зі своїми фанатами і завжди говорить те, що думає насправді. На своєму творчому шляху вона нерідко стикалася з хейтом. Але це ніколи її не зупиняло. Вона наполегливо продовжувала рухатися до своєї мрії і змітала все на своєму шляху.

Цього разу вона вирішила дати відповідь своїм хейтерам, які висловили своє невдоволення тим, що Полякова виконала на День Незалежності пісню російською мовою. Не складно було припустити, що це може дійсно привести до скандалу, але це б була не Оля, якби такий момент її зміг зупинити.

"Я завжди прислухаюся до думки моїх слухачів, але деяким ну ніяк не догодити 😂". - підписала відео Оля Полякова.

На кадрах співачка постала в повній сценічній готовності. На її обличчі красувався яскравий макіяж, а стиліст якраз закінчував її зачіску.

У коментарях багато шанувальників підтримали Полякову.

"Ви повинні прислухатися тільки до себе! Знайте, ви прекрасна!!!! Що б не говорили, я вас обожнюю😍 😍 😍❤️❤️❤️, Мила.кохана, красуня)) макіяж королеви..Оля))), Олечка, ви-молодець! Як Ви заспівали " Віват!"і" Птаху " - це щось! Пронизливо, аж до сліз! Аж до мурашок!, Господи Оля не звертай уваги!!!шикарно співаєш!!!!хто пише ці гидоти нехай сам заспіває правильно а ми послухаємо.так кожен вміє распердаківать і писати гидоти!!!, Оля, Ви одна така єдина, супер. Як наша Україна.!❤️❤️, а не звертайте увагу на негативні посили. Якщо караван буде зупинятися на кожен гавкіт собаки то шлях буде довшим в кілька разів. Ви молодець.". - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова показала провокаційні кадри свого відпочинку на яхті.

Також писали, що Олю Полякову засудили за нову витівку.

Нагадаємо, що Оля Полякова показала себе в провокаційному зовнішньому вигляді.