Наташа Корольова показала відео її ідилії з Тарзаном.

Після того, як стало відомо про зраду Тарзана співачці Наташі Корольової, за цією парою все пильніше стежать фанати. Багато хто не розуміє того, як Королева могла це пробачити. Хтось навпаки хвалить пару за те, що вони змогли знайти в собі сили все це пережити і заново почати будувати відносини. Не так давно в мережі було опубліковано відео, на якому видно, як Наташа Корольова і Тарзан намагаються виглядати гармонійно.

Наташа Корольова навіть вирішила приміряти фату. Цілком ймовірно за допомогою такого атрибута вона хотіла ще більше підкреслити той факт, що у них з Тарзаном все відмінно. Але далеко не всі фанати повірили в цю казку. Хоча багато хто все ж написали про те, що вони неймовірно раді за пару і бажають їй великої любові, розуміння і терпіння. Так як вони можуть зіткнутися ще не з однією проблемою.

Багато в коментарях також відзначили, що Наташа Корольова в своїй зовнішності стає неймовірно схожа на свою маму.

"Всіх Вам благ і довгого щасливого життя, вітаю 💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹, ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍красива пара Здоров'я удачі щастя тобі і твоїм близьким, Наташа. як завжди на висоті! Браво.Вітаю вас ! Нехай ваш шлюб з роками тільки міцніє.😍❤️👏, Після ганьби загального жили б собі тихенько.,
Як Наташа стає схожа на свою маму, На гулявся на стороні, а тепер можна рісонутться, яка типу міцна сім'я, Наташа а тобі всього найкращого., Колгоспниця, Найкрасивіша пара. Бажаю вам любові, щастя і благополуччя.🔥🔥🔥😍😍😍❤️❤️❤️", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Лорак показала зовсім недружнє фото з Лазарєвим.

Також писали, що Тарзан показав своє творіння на суд шанувальникам.

Нагадаємо, що Олю Полякову засудили за чергову витівку.