Алла Пугачова відвідала хворого на рак Юдашкіна.

Дружина хворого на рак Валентина Юдашкіна показала знімок разом з їх подругою Алло Пугачовою. Відзначимо, що ці сім'ї давно дружать і підтримують один один у важких ситуаціях. Так як хвороба модельєра для багатьох стала справжнім ударом.

На опублікованому знімку Алла Пугачова відмінно виглядає. Для виходу вона обрала сукню чорного кольору. Воно відмінно підкреслило її фігуру. За допомогою широкого пояса з металевими вставками вона вирішила виділити талію. Але вийшов дещо інший ефект, ніж той, на який, ймовірно, розраховувала Пугачова. Тому що пояс не зробив талію візуально вже. Він навпаки виділив її як бандаж.

Але все одно це не зіпсувало образу співачки. Юдашкі позував в костюмі вільного крою бежевого кольору. А його дружина вибрала легку сорочку і світлі джинси. Всі троє виглядали дуже гармонійно і цілісно.

У коментарях користувачі Мережі написали сотні схвальних коментарів.

"Яка принадність!!!Які ви всі класні!!!😍❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏, Чудова фотографія 🙌 красиві, талановиті люди, як приємно дивитися друзів і в радості і в напружених відрізках життя... Поруч, підтримуючи один одного, дорогого коштує... Слава вашій дружбі, довжиною в життя... Дуже рідко буває в наш час... Доброго здоров'я всім Вам, удачі в житті!!! ❤️❤️❤️👏👏👏❤️❤️, Як же Аллі Борисівні добре з такою зачіскою. Така красива, і шия така ... дуже дуже ♪ , Красиві інтелігентні люди 👏 приємно дивитися, Улюблена Алла Борисівна 🔥 любимо!! Краща 😍", - написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Максим Галкін показав провокаційне фото, яке дуже сподобалося шанувальникам.

Також писали, що Лариса Доліна показала рідкісне фото з Софією Ротару.

Нагадаємо, що Кіркоров зробив підніжку Зеленському.