Нещодавно Тіна Кароль зізналася, що готова до нових стосунків. А днями артистка домовилася про побачення з молодою людиною і заговорила про весілля.

В одному з недавніх інтерв'ю Тіна Кароль, яка в 2013-му році поховала свого чоловіка Євгена Огіра, зізналася, що готова до нових відносин. Артистка, яка так довго носила траур, заявила, що не буде закривати своє серце від любові і що мріє народити дочку.

І ось днями Кароль розбурхала мережу новими заявами. Зірка знайшла хлопця, за якого, за її словами, «хочеться вийти заміж» і домовилася з ним про побачення. Хто ж цей щасливець?

Як виявилося, мова йде про співака Ivan NAVI, з яким Тіна нещодавно записала в дуеті романтичну композицію "Ангелі всі знають". Співпраця музикантів відбулася в рамках проекту співачки"Молода кров".

Як виявилося, Іван давно мріяв про дует з Тіною, проте знайомство артистів відбулося тільки під час роботи над спільною піснею.

Також зірки домовилися про швидку зустріч у Львові.

"А взагалі я скоро буду у Львові, дуже мрію побачити тебе", - сказала Тіна під час прямого ефіру з Іваном.

Іван пообіцяв співачці провести для неї екскурсію містом. А Тіна в свою чергу заінтригувала фанатів ремаркою про те, що буде гуляти по місту з Іваном за ручку.

До речі, концерти Тіни Кароль у Львові відбудуться 23-24 вересня.

Як повідомлялося раніше, Тіна Кароль показала своїх батьків. На кого більше схожа виконавиця, на тата або на маму? Чому в родині артистки склалися напружені стосунки?

Hyser також писав, що Тіна Кароль шокувала шанувальників відвертим вбранням нареченої. Невже зірка і правда зібралася заміж?