Жіночною і елегантною постала перед шанувальниками популярна співачка Таїсія Повалій під час чергового концерту, але все одно не обійшлося без хейтерських зауважень.

Не секрет, що 56-річну естрадну Діву «позаочі» називають «ветераном пластичних операцій», оскільки з роками її зовнішність помітно змінилася. Той факт, що всі метаморфози відбулися не без допомоги пластичних хірургів, часто надихає злостивців на колючі оцінки і «компліменти».

Зірка поділилася захопленими емоціями від Заходу, на якому їй пощастило зустрітися з хорошими друзями і колегами по творчому цеху: "Знімалася для програми “Добрий вечір, Казахстан!”. Чекайте, мої дорогі! З величезною Любов'ю до вас! ❤️❤️❤️ На знімальному майданчику все, як завжди, професійно і швидко! 💪😇💥👋".

Також вона зізналася, що давно і плідно співпрацює з професійним режисером і дуже задоволена результатами їх спільної роботи: "Ви чуєте голос режисера на відео, з ним же я і цілувалася в кінці♪, улюблений Хуан Ларра, режисер цієї чудової програми і моїх знакових сольних концертів! 🔥😍😘❤️ ".

У коментарях до посту думки гостей сторінки розділилися:

Варто відзначити, що на критику в мережі Таїсія Повалій реагує спокійно і не коментує випади на свою адресу. А ось з нарядами і образами вона експериментує із завидною регулярністю. Більш того, в мікроблозі зірки є чимало фотодоказ того, що вона живить пристрасть до яскравого макіяжу:

Раніше "Hyser" писав про те, що Таїсія Повалій показала обличчя зблизька і викликала здивовані відгуки шанувальників.

Також наш портал розповів про те, що Оля Полякова поділилася секретом унікальної косметичної процедури.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк здивувала фанатів кардинальними змінами в зовнішності.