Мама покійного Кузьми Скрябіна емоційно відреагувала на "появу" свого сина.

Під час концерту з нагоди 30-річчя Незалежності України було відтворено образ покійного музиканта Кузьми Скрябіна. Його мама Олга Михайлівна емоційно відреагувала на появу свого сина. Вона не могла повірити своїм очам, хоча розуміла, що це тільки голограма.

Ольга Кузьменко зазначила, що вона відчуває величезне почуття гордості за свою суверенну державу. Про це вона написала на особистій сторінці в Facebook.

"Коли на величезному екрані з'явився мій син, якого "повернули" завдяки новітнім технологіям і якого стадіон зустрів величезними оваціями-це було фантастичне відчуття! Ніби реально ожив Андрійко, посміхався і співав свої кораблі", – написала Ольга Кузьменко.

Жінка додала, що її серце неймовірно раділа тому що знову змогла побачити сина. До того ж вона була рада тому, що шанувальники так радісно сприйняли це. Адже фанати дійсно були одночасно шоковані і раді.

Хоча багато хто став говорити про те, що міміка була погано відтворена. Але все одно це вийшло дуже вражаюче.

"Думка матеріальна, вона перетворюється на дійсність, а тим більше, що така величезна кількість людей цього хотіла", – зазначила Ольга Михайлівна.

Варто сказати, що концерт в цілому вийшов дуже незабутнім і масштабним. Українці залишилися в повному захваті від побаченого. Багато зірок виконали свої кращі композиції.

Раніше Hyser писав про те, що у родині Віталія Козловського сталося велике горе.

Також писали, що Володимир Дантес розкрив подробиці сімейного життя з Дорофєєвою.

Нагадаємо, що Софія Ротару зробила відверте зізнання.