Не всі знають, але вартість 40-хвилинного виступу Валерія Леонтьєва доходить до 100 тисяч євро. Але, мабуть, запаморочлива кар'єра добігає кінця, а 2 роки пандемії і зовсім зруйнували концертну діяльність, бо Народний артист Росії прийняв пропозицію про співпрацю від Першого каналу.

Так, стало відомо, що Валерій Леонтьєв покинув Майамі і прилетів до Росії на роботу - він займе крісло наставника в новому сезоні популярного музичного шоу "Голос 60+", пишуть росЗМІ.

При цьому Валерій Якович неодноразово заявляв, що він все життя ненавидить конкурси. Ось чому його досвід жюренія зовсім незначний. Вперше на такий експеримент Леонтьєва умовив Юрій Ніколаєв і це був дитячий конкурс " Ранкова зірка ". Другий раз артиста запросили в Ялту на "Crimea Musik Fect ". Найбільше, за словами співака, він не любить обґрунтовувати свої рішення - професійно і дохідливо для глядачів сидять біля телевізора.

Компанію Леонтьєву складуть продюсер Стас Намін, Незрівнянна Лайма Вайкуле і вічно молодий Олег Газманов. Саме такий суддівський склад відбиратиме музикантів віком від 60 до 96 років. А ось вести шоу буде харизматичний Дмитро Нагієв.

Про нових наставників глядачам повідомили в короткому відео, яке було опубліковано в офіційному акаунті шоу на YouTube.

Зазначимо, що тренерський склад у четвертому сезоні повністю змінився, адже наставниками попереднього сезону шоу "Голос. 60+ " були такі імениті артисти як Лев Лещенко, Тамара Гвердцителі, Гарік Сукачов і Олена Ваєнга.

Відзначимо, що шоу" Голос " - популярний конкурс талантів, який вперше вийшов в ефір в 2012 році. У ньому звичайні люди з народу демонструють, що можуть співати не гірше, а іноді і краще, визнаних зірок російської естради. У 2014 році з'явився дитячий аналог передачі, а в 2018 учасниками програми стали вокалісти старшого покоління.

На сліпих прослуховуваннях прихильності суддів і свою хвилину слави чекають учасники з Баку, Лос-Анджелеса, Луганська, Москви та інших міст.

Побачити перший випуск десятого сезону шоу " Голос. 60+" з Валерієм Леонтьєвим можна буде вже 3 вересня 2021 року, в п'ятницю, а фінал відбудеться в кінці осені. Передача, як завжди, виходитиме о 21: 30 за московським часом.

Раніше Hyser писав, що Філіп Кіркоров показав жінку, заради якої став тим, ким є сьогодні.

Також наш портал повідомляв, що співачка Ані Лорак відвідала вечірку в будинку Філіпа Кіркорова в компанії свого колишнього чоловіка і дочки.

Нагадавши, Лайма Вайкуле кардинально змінила зовнішність.