Як правило, самолікування призводить до плачевних наслідків, адже в результаті неправильно підібраних ліків і втраченого часу, хворий тільки погіршує своє становище. Таких прикладів у житті безліч, а днями занадто пізно до лікарів звернувся відомий музикант.

Так, стало відомо, що один із засновників "смислових галюцинацій" 48-річний Володимир Бурдін опинився в реанімаціїї. Про важкий стан музиканта повідомила його подруга Анастасія Сарафанова, пишуть росЗМІ.

"Володимир в комі. < ... > Його дочка уточнила, що він себе "довів", довго не йшов до медиків за допомогою", — розповіла жінка.

За словами брата Тимофія, погано Володимиру стало ще 21 серпня, однак "респіраторних ознак" не було, і ніхто не подумав, що це може бути коронавірус. Швидку викликали родичі вже тоді, коли музикант не зміг самостійно встати.

Таким чином 25 серпня Бурдіна доставили в 14-у лікарню Єкатеринбурга, зараз він знаходиться на ШВЛ в реанімації. У нього 80% ураження легенів, в комі і лікарі оцінюють його стан як вкрай важкий.

Володимир Бурдін-поет, музикант. Він регулярно давав сольні концерти, був учасником поетичних вечорів і бардівських конкурсів. Його пісні виконують або виконували такі групи як "пілот"," Смислові галюцинації"," Ковчег"," Панки по п'янці"," Синтаксис " та інші.

Вважається, що саме він придумав рядок "Вічно молодий, вічно п'яний".

До Слова, незважаючи на свій музичний талант Володимир Бурдін веде асоціальний спосіб життя. Він двічі був в психіатричній клініці: вперше туди його визначив батько, щоб уникнути армії, а вдруге це сталося в 2017-му, коли заступаючись за кохану, музикант штрикнув її кривдника ножем.

Крім того, Володимира Бурдіна неодноразово ловили на крадіжках, у нього кілька судимостей. Останнім часом він займався тим, що виступав з концертами в клубах.

Раніше Hyser писав про нових штамах коронавірусу,

Також наш портал повідомляв, що в Україні можуть закрити багато центрів масової вакцинації, українців вже попередили.

Нагадавши, у Міністерстві охорони здоров'я України розповіли про те, коли в країні буде введений новий локдаун.