Популярна українська виконавиця і екс-солістка групи «НеАнгели» Слава Камінська опублікувала на своїй сторінці в Instagram спокусливий кадр.

Зірка постала перед шанувальниками в строкатому купальнику, який гармонійно підкреслив її ідеальні форми. Як відомо, зірка працює над собою і знаходить час у своєму щільному робочому графіку для відвідування спортзалу.

У підписі до фото знаменитість продемонструвала оригінальне почуття гумору і закликала шанувальників до активного коментування її поста: "А під цією фоткою чекаю ваших "цукат"🤣".

Яке відношення до її публікації мають нарізані сушені плоди фруктів, вона пояснила в подальшому спілкуванні з гостями своєї сторінки. Як виявилося, зірка мала на увазі "цитати" від тих, хто стежить за її життям і творчістю за допомогою Instagram.

Більш того, деякі шанувальники припустили, що таким яскравим фото Слава Камінська натякнула на певні "постільні" переваги.

Втім, сама артистка в інших постах, "прикрашеними" подібними знімками, вона пояснила, що не переслідувала ніяких таємних цілей, а просто хотіла похвалитися "п'ятою точкою":

До слова, уважні гості сторінки помітили, що для коригування своєї фігури зірка скористалася фотошопом, але зробила це не зовсім вдало:

Раніше "Hyser" писав про те, що Слава Камінська здивувала шанувальників дивною витівкою.

Також наш портал розповів про те, що Тіна Кароль захопила фанатів оригінальною фотосесією з хусточкою.

Нагадуємо, що Оля Полякова показала, як виглядала в початковій школі і викликала бурхливу реакцію соцмереж.