Відома російська балерина Анастасія Волочкова у своєму Instagram поклала початок новому флешмобу під назвою "Писаю під ялинку", закликаючи підписників знімати на фото і Відео того, як вони справляють нужду під відкритим небом.

Таку пропозицію було озвучено після скандалу з балериною, коли її фото цього дійства потрапили в мережі. Волочкова вирішила справити свою нужду на власній підмосковській ділянці, а сусіди по котеджному селищу зробили фото і опублікували його в мережі.

Знімок швидко розлетівся не тільки соціальним мережам, а й став темою для передачі за участю скандальної танцівниці.

Сама ж Волочкова вважає, що на своїй ділянці має право робити все, що вона захоче.

"Дорогі друзі, у зв'язку з таким ажіотажем з приводу Мого писання на власній ділянці, вирішила запустити флешмоб #ПИСАЮПОДЕЛОЧКУ 😂😝

Знімайте сторіс, відзначайте мене, ставте #писаюподелочку і радійте життю!
А кращі фото або відео буду постити у себе😉 👆", - написала вона під фото, на якому сидить, швидше за все, під тією самою ялинкою.

"Це що я зараз про флешмоб прочитала? 😮 😮 😮 😮І храм начебто відвідуєте, Анастасія Юріївна...", "Дебілізм, а не флешмоб! Ідіотизм її не знає кордонів", " 45, 45, баба обнулася зовсім...Заслужена артистка, жесть", "Жесть😂 😂", " А скільки всього бачила її Домробітниця Лола. Потім книгу напише 😂", "" мудрість не завжди приходить з віком. Буває, що вік приходить один..."М. Жванецький", - пишуть фоловери Волочкової.

Раніше Hyser писав, що Волочкова в стрінгах показала фігуру без живота.

Також Hyser повідомляв, що Анастасія Волочкова здивувала фанатів черговою безглуздою фотосесією.

Нагадаємо, що Анастасія Волочкова показала, як розважається після розриву з коханцем.