Гігант автомобільного виробництва Opel показав свою новинку, яка представляє з себе двомісну машину на електронному двигуні. Цей маленький автомобіль призначений для підлітків, які зможуть кататися на машині вже з юного віку.

Відповідну інформацію оприлюднили на порталі «Апостроф»

Стало відомо, що цього року гігант Opel представив на загальний огляд свою новинку - двомісний електрокар. Варто відзначити, що розміри цього автомобіля досить маленькі, так як він призначений для підлітків.

Малогабаритний двомісний електромобіль Rocks-e може бути доступним для юних водіїв.

Опель
Опель

В основу цього електрокара взяли базу квадроцикла марки Citroen Ami, який був випущений в минулому році. Цей маленький автомобіль на 20 сантиметрів коротше в довжині, ніж малогабаритка Smart. Довжина Opel Rocks-e становить 2,41 метра. Потужність цього маленького автомобіля становить 8 кінських сил, що дорівнює 6 кіловатам. Ця машина здатна розігнатися до 45 кілометрів на годину.

Європейські експерти вважають, що з точки зору кваліфікації Opel Rocks-e не вважається автомобілем. Це, швидше за все, двомісний квадроцикл, що означає Те, що на ньому можна буде їздити з 15 років на території Європи.

Потрібно підкреслити, що цей маленький аналог автомобіля дуже добре підходить для їзди по місту, радіус повороту Rocks-e становить 7,2 метра, а його маленькі колеса мають розмір всього 14 дюймів.

Опель
Опель

Не дивлячись на свої маленькі габарити, в цей електрокар може сісти дві людини зростанням до 2-х метрів.

Нагадаємо, що у соціальній мережі показали унікальний радянський Гоночний автомобіль.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали автобус без даху, який зроблений в стилі кабріолета.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали унікальний радянський лімузин.