Надія Мейхер поділилася незвичайним відео зі своїми фанатами.

Надія Мейхер часто радує своїх фанатів новими фото і відео. Цього разу вона вирішила показати, як може виконати досить популярну класичну арію. На новому відео Мейхер постала без макіяжу і без зачіски. Але від цього вона виглядала ще більш привабливо і спокусливо. Мейхер дуже вміло заспівала арію, але багато хто звернув увагу на її рухи ротом.

"У сторіс виклала маленьку частину арії, і поставила питання про назву арії і опери. Тільки в личку мені написала одна з моїх передплатників правильну відповідь). Деякі вирішили, що це"Carmen")
Звичайно, не зобов'язані знати, якщо не цікавитеся оперою! Але оскільки я обожнюю, іноді ділюся своїми захопленнями в тому чи іншому творчому напрямку .
Отже! Мною одна з обожнюваних арій "Mon cœur s'ouvre à ta voir «з опери» Samson et Dalila" Автор : Каміль Сен-Санс.
Мрію виконати партію Даліли, а поки так, акапельно😉 (дуже не просто, виконувати арію акапельно)))
Які опери Вам до душі?". - підписала стільки незвичайне і в той же час чіпляє відео Мейхер.

У коментарях користувачі Мережі зійшлися на думці, то Мейхер дуже талановита і багатогранна. Кожен раз вона відкриває в собі все нові і нові таланти, чим неймовірно радує своїх шанувальників.

"Ви мені подобаєтеся, але дивитися на це не дуже, Ви так багатогранні і це так вражає! Бравооо!👏😍❤️, ♪ я в шоці, ви чудові♪, Браво!!!🔥 🔥 🔥 👏 👏 👏 , Приголомшливо 👏 👏 👏 Браво 🔥 🔥 🔥, Ох і голос😍", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Настя Каменських показала себе у відвертій позі в автобусі.

Також писали, що Надя Мейхер показала свій бюст після кардинального схуднення.

Нагадаємо, що Надя Мейхер вразила шанувальників відвертим зізнанням.