Альбіна Джанабаєва показала фокус з ягідкою в роті.

Альбіна Джанабаєва не так часто радує фанатів новими фото і відео. Але коли вона ділиться публікаціями, то це стає справжнім святом для багатьох. На цей раз співачка вирішила показати, як вона вміє підтримувати одними тільки губами і своїм диханням невелику ягідку. Альбіна спеціально зробила сповільнену зйомку, щоб кожен зміг розгледіти її талант.

Після того, як співачці вдалося тільки на своєму диханні протримати ягідку в повітрі багато фанатів написали, що її легені у відмінному стані. Адже це досить складно зробити.

» "Як я провів літо" ... останні вихідні серпня, не віриться!!!",- підписала відео Альбіна.

У коментарях вона отримала масу хвалебних відгуків. Багато хто навіть не зрозумів, що робила співачка на відео. Деякі користувачі мережі припустили, що це був просто фотошоп. Однак, навряд чи б Альбіна обманювала своїх фанатів.

"Дихання відмінне ♪ , Я так давно чекала ваших постів, а сьогодні у мене якраз день народження)) спасибі ☺, Альбіна ви чудово виглядаєте👍 бажаю вам хороших вихідних. Відпочивайте більше😉 ☺ літо пролетіло непомітно! Спасибі вам за хороші пісні подаровані слухачам це літо просто 🔥 🔥 🔥 спасибі Альбіна 🤗 😘 , Давно не було Ваших постів!, 😁 😁 😁 😁 талановита людина талановита у всьому 😁 😁 😁 , талановита ви моя😂😂😂❤️❤️❤️.. Літо??? У Парижі його не було , воно все було десь 😂 😂 😂 , Обожнюю осінь і це щастя!!!! ☘️🌏🎨, А саундтрек з фільму Warm Bodies 👏", - написали віддані фанати в коментарях під фото.

Раніше Hyser писали про те, що Анна Седокова розкрила всю правду про своє подружнє життя.

Також писали, що Віра Брежнєва показала провокаційні фото і здивувала своїх фанатів.

Нагадаємо, що Віра Брежнєва показала, що у неї ховається під сукнею.