Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова в черговий раз спробувала довести шанувальникам, що їй немає ніякого діла до критики з боку злостивців.

А злостивцями вона називає всі, хто дорікає її в надмірній відвертості/безсоромності/неправильній поведінці на людях і т. д.

Так, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Анастасія Волочкова повідомила про те, що запускає новий флешмоб. На його проведення її надихнув скандал з сусідами, який став надбанням громадськості. Йдеться про те, що нещодавно в мережі з'явилися знімки, на яких екс-прима справляє малу потребу прямо під вікнами сусідського особняка.

Трохи пізніше зірка пояснила, що на своїй ділянці має право робити все, що хоче. Вона дала кілька інтерв'ю, в яких пояснила, як все було насправді. А також щиро обурилася тим, що люди, що живуть по сусідству норовлять «залізти їй труси».

Зараз же Анастасія Волочкова з гумором підійшла до ситуації, що склалася і зазначила: "Дорогі друзі, у зв'язку з таким ажіотажем з приводу мого письма на власній ділянці, вирішила запустити флешмоб #ПІСАЮПОДЕЛОЧКУ😂 😝. Знімайте сторіс, відзначайте мене, ставте #пісаюподелочку і радійте життю! А кращі фото або відео буду постити у себе😉 👆".

Оригінальні коментарі не змусили себе чекати: "мені здається вам потрібна допомога, терміново ... 😢 ви хворі", " Вам треба з Бузовою подружитися! Та теж вважає себе то великою співачкою-актрисою. То дівчинкою-принцесою! Вам треба разом триматися", " Тут вже і сміх і сльози!!!Прима балерина Анастасія Волочкова до чого вже дійшла.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️".

Раніше "Hyser" писав про те, що Віра Брежнєва здивувала шанувальників надто відвертими кадрами.

Також наш портал розповів про те, що Анастасія Волочкова зганьбилася черговою неадекватною витівкою.

Нагадуємо, що Ксенія Собчак розповіла про те, як непросто їй було домогтися успіху в житті і насмішила хейтерів.