Ксенія Мішина показала, як вона зловила букет нареченої на весіллі.

Українська актриса Ксенія Мішина показала своїм шанувальникам те, як вона зловила букет на весіллі своєї подруги Дар'ї Легейди. Дівчина дуже раділа цьому факту. Але як виявилося, що відео цього щасливого моменту знімав Олександр Еллерт. Раніше пара заявила про те, що вони остаточно розлучилися. Шанувальники тут же стали шукати підтвердження того, що на весіллі був присутній Еллерт.

Як виявилося, що він не тільки був присутній, але і після того, як Ксенія зловила букет, кинувся її цілувати і обіймати. Навряд чи це були дружні обійми. Швидше за все пара просто приховує свої відносини. Але тоді залишається питання: навіщо їм це потрібно?

"Хм, подейкують, що зловили букет дається прекрасний бонус у вигляді «чоловіка» . Скільки чекати, хто знає ?) ",- підписала відео Ксенія Мішина.

У коментарях користувачі Мережі тут же стали говорити за Еллерта.

"Тепер чекаємо вашого з Сашею весілля 👰 🤵 найулюбленіші 💚 ❤️, Дивно, що ви з Сашею приховуєте свої стосунки...😏, Ще забули відео додати де вас цілує Елерт відразу після цього ❤️, Коли буде весілля Саші і Ксюші, штовхніть мене 🙃, Люди вже розглянули кільце у тебе на безіменному😍, Ой ну вистачить тут, всі вже знають що ви разом з Сашею☺️☺️☺️☺️☺️😍😍😍так що чекати не потрібно, майбутній чоловік поруч😁", - написали шанувальники.

Дійсно після вони змогли навіть знайти знімок того моменту, коли Еллерт став обіймати Мішина з її букетом нареченої.

Раніше Hyser писав про те, що Еллерт проговорився про відновлення відносин з Ксенією Мішиною.

Також писали, що зірка "Холостяка" здивувала своєю розкішною фігурою.

Нагадаємо, що Ксенія Мішина показала дуже спокусливий знімок.