У мережі активно обговорюють ефектний наряд Дженніфер Лопес, який вона продемонструвала на показі Dolce & Gabbana Alta Moda. Уважні користувачі мережі помітили, як осоромилася зірка.

Днями у Венеції відбувся показ Dolce & Gabbana Alta Moda. Головною зіркою вечора стала Дженніфер Лопес, яка з'явилася на модному шоу в ефектному вбранні від Доменіко Дольче і Стефано Габбани. Артистка приголомшила публіку розкішним ансамблем з бірюзового кейпа, топа зі стразами і укорочених штанів із завищеною талією. Образ виконавиці доповнила міні-сумочка золотого кольору і численні прикраси з камінням (кільця, сережки, браслети і ободок на голові). Виглядала співачка карколомно.

У мережі активно обговорюють її образ і обсипають Лопес компліментами. І тільки найуважніші шанувальники помітили казус, який стався із зіркою.

Один з численних фотографів зобразив, як Дженніфер сідала в катер. У цій непростій справі їй допомагали охоронці. У цей момент порив вітру роздув підлоги кейпа. Тоді всі побачили, що на накидці залишився цінник. Можливо, збираючись на захід, Дженніфер просто не помітила цінник і тому не зняла його. А, можливо, цей кейп не належить артистці, а був узятий нею «на прокат» у дизайнерів. Відзначимо, що зірки і дизайнера часто співпрацюють подібним чином. Знаменитість отримує можливість вийти в світ в розкішному вбранні, при цьому не купуючи його. А дизайнер отримує додаткову рекламу, оскільки його бренд "спливає" в ЗМІ поруч з ім'ям відомої особистості.

Як повідомлялося раніше, Дженніфер Лопес повністю роздяглася перед камерою. Ось це фігурка! Фанати в захваті.

Hyser також писав, що Дженніфер Лопес показала, як розважається у ванній. Зазвичай таке не афішують.