Влад Яма поділився з шанувальниками новим відео. Фолловери з цікавістю розглядають, чим там танцюрист зайнятий в траві.

Популярний танцюрист і зірковий суддя Влад Яма поділився з шанувальниками новим відеозаписом. У своєму мікроблозі кумир українців показав, як збирає врожай на своєму городі. Це відео спочатку пявилось в Тіктоку зірки, а потім в сторіс його мікроблогу.

У кадрі Влад з оголеним торсом копається в зеленій траві і витягує звідти червоний помідорчик черрі.

"Зірка, не зірка, але життя зараз таке, що треба під рукою мати свій городик», - озвучений ролик голосом Вєрки Сердючки.

Пізніше в сторіс Влад продемонстрував урожай, зібраний на своєму городі. На фото є огірки, кабачки, помідори черрі, перець і м'ята.

"Сезон закінчується, а свій урожай продовжує радувати», - підписав знімок Яма.

Зазначимо, що Влад виріс у Запоріжжі, але вже багато років живе в Києві. Танцюрист веде досить закритий спосіб життя, тому фанати Влада не відразу дізналися про його одруження на дівчині на ім'я Ліліана. Також зіркова пара довго приховувала той факт, що вони вже стали батьками. Тільки в минулому році Влад став відкрито показувати фоловерам свого сина Леона.

Також варто відзначити, що останнім часом багато зірок українського шоу-бізнесу стали самі займатися облагороджуванням присадибної території, а також вирощувати на своїх ділянках овочі та фрукти. Своїми досягненнями в саду і в городі з шанувальниками любить ділитися Оля Полякова, Катя Осадча та інші знаменитості. А тепер до них приєднався і Яма.

Як повідомлялося раніше, Влад Яма ледь не помер. Танцюриста відкачували медики. Що сталося?

Hyser також писав, що Влад Яма разом з дружиною Ліліаною знявся в спекотній фотосесії на кухні. Ось це пристрасть!