Білоруському стендап-коміку і вихідцю з Азербайджану Ідраку Мірзалізаде після жарту про життя в Росії, заборонили жити в ній.

Повідомляється, що на початку березня поточного року на youtube-каналі "Stand-Up Club #1" вийшов черговий випуск гумористичної програми "Розгони", пише "Українська правда" з посиланням на росЗМІ.

У новому випуску Мірзалізаде пожартував щодо оренди житла в Росії і на тему ксенофобії в РФ. Він висміяв ставлення до людей неслов'янської зовнішності.

Дивіться з 25-ї хвилини.

Після виходу ролика російський пропагандистський телеканал "Царьград" випустив матеріал про коміка під заголовком "Стендап-комік образив росіян. Народ не стерпів: "Чемодан — вокзал — Баку". Крім того, за Мірзалізаде "пройшовся" телепропагандист Володимир Соловйов.

Після цього в мережі Інтернет на чоловіка посипалися погрози, а в Москві невідомі побили коміка і зажадали, щоб він вибачився.

Московська прокуратура склала адмінпротокол не на чоловіків, які побили шоумена, а на нього самого. Стаття про порушення ненависті або ворожнечі.

За рішенням Московського суду Мірзалізаде отримав десять діб адмінарешту. Свою провину він не визнав, але приніс вибачення перед усіма, кого зачепив жарт.

30 серпня МВС РФ вирішило заборонити коміку жити на російській території, хоча тільки в березні він отримав посвідку на проживання.

Відповідно до закону "Про порядок виїзду з РФ і в'їзду в РФ", в МВС заявили, що іноземець повинен виїхати з країни. За словами росЗМІ, Мірзалізаде чекає депортація, якщо він відмовиться залишати Росію добровільно.

Один з друзів Мірзалізаде, комік Артур Чапарян, заявив, що він поїхав до Білорусі. За словами іншого його знайомого, в даний час шоумен "не в Росії і не в Білорусі", але він у безпеці.

Раніше Hyser писав про те, що президент Естонії пояснила, чому поставила хрест російською мовою.

Також Hyser повідомляв, що Зеленський феєрично потролив Януковича на святковому параді на Майдані.

Нагадаємо, що у Зеленського планують масову депортацію росіян.