Ектор Хіменес-Браво поділився у своєму мікроблозі рецептом чебуреків. Однак фоловери розкритикували його. Чому?

Зірка шоу "Майстер-Шеф" Ектор Хіменес-Браво виступає не тільки в ролі судді в кулінарному шоу. Він також написав кілька книг з оригінальними рецептами. Також телезірка ділиться рецептами різних страв у своєму мікроблозі. Так, днями Ектор опублікував у соцмережі рецепт "справжнього чебурека".

Зірка екрану порадив взяти для кримсько-татарської страви такі інгредієнти:
"Борошно-400 гр. Вода окріп - 200 мл. сіль-10 гр. Цукор-20 гр. Горілка-30 гр. Масло рослинне - 30 гр. Фарш яловичини або баранини — 800 гр. Цибуля ріпчаста-1 шт. часник-2 зубчики. Кінза-20 гр. Вода-100 гр. Сіль-4 гр. Перець чорний - 3 гр.».

Однак фоловери розкритикували рецепт Ектора. По-перше, вони впевнені, що в кримсько-татарській страві не може бути горілки. По-друге, передплатники вважають часник зайвим у фарші. По-третє, користувачі Мережі впевнені, що однієї цибулини на 800 гр фаршу недостатньо, оскільки фарш в чебуреках повинен бути соковитим.

Але знайшлися серед фоловерів Ектора і ті, хто приготував чебуреки за його рецептом і залишився задоволений.

Зазначимо, що на Instagram Ектора підписано понад 1 мільйон осіб. Вони із задоволенням стежать за діяльністю шеф-кухаря і переймають його кулінарну майстерність. А сам Ектор справно поповнює свій мікроблог новим контентом, в тому числі і різноманітними рецептами.

Як повідомлялося раніше, зірка шоу "Майстер-Шеф" Ектор Хіменес-Браво зважився на відверту фотосесію. Тарзан позаздрить!

Hyser також писав, що учасник шоу "Майстер-Шеф" несподівано для всіх одружився. Ви тільки подивіться на наречену!