Відома російська співачка і телеведуча Ольга Бузова розповіла про те, що відмовилася від участі в шоу російського пропагандиста Володимира Соловйова через те, що він регулярно принижує жінок.

За словами ведучої, Соловйов запросив її взяти участь у своєму шоу на YouTube, але вона відмовилася, пише "Обозреватель".

Бузова записала у своєму Instagram короткі сторіс, на яких обізвала ведучого "дном".

"І є один пасажир... звуть його Володимир Соловйов, який займається просто абьюзингом, ображає жінок регулярно. Запрошує в свої шоу гостей і їх публічно принижує", - різко заявила співачка.

Сторіс Ольги Бузової, instagram.com/buzova86

Вона сказала, що ні за що не відвідає його передачу і не дозволить "хайпитися за її рахунок".

Реакція від Соловйова послідувала негайно. Він порадив співачці звернутися до психіатра і адвоката.

"Їй потрібен хороший психіатр. У неї хвороба Уткіна-це коли людина вживає слова, про значення яких не знає. Якщо вона і далі продовжить говорити про людей в такому ж дусі, їй знадобиться і адвокат, тому що знайдеться людина, яка не стане все це терпіти", – висловився Соловйов в коментарі одному з російських видань.

Нагадаємо, що не так давно навколо Ольги Бузової розгорівся скандал з приводу її поведінки. Справа в тому, що співачка була помічена в неадекватному стані на одному з концертів.

Вона закривала очі, махала руками, а потім і зовсім впала на підлогу. Співачку зняли і відеозапис з нею виклали в Мережу. Шанувальники подумали, що вона була нетвереза в цей момент.

Однак на її захист встала подруга Вікторія Боня. Вона заявила, що зірка не посилює спиртними напоями і, якщо випиває, то робить це вкрай рідко і після концертів.

Однак шанувальники вважають, що Боня своїм коментарем погіршила ситуацію, а не "врятувала" Ольгу. Фанати впевнені, що якщо Бузова може випивати після концертів, то може це робити і у вільний час.

Раніше Hyser писав про те, що Ольга Бузова оскандалилася, прийшовши до церкви з голим животом.

Також Hyser повідомляв, що у мережі розповіли, як Ольга Бузова сіла на склянку.

Нагадаємо, що Ольга Бузова попросила у росіян вибачення.