У понеділок, 6 вересня, знаменитому російському Виконавцю і екс-солісту групи «Ласковый май» Юрію Шатунову виповнилося 48 років.

З цієї нагоди в його мікроблозі з'явилася святкова публікація, що складається з фрагмента його кліпу на пісню «День народження» і короткого фотозвіту про один з подарунків.

У музичній відеоісторії Юрій Шатунов з натхненням співав про те, як важливо проводити цей день в компанії близьких і бажано зі смачним «тортом з малиновим варенням». Компанію йому склали шанувальники творчості і, очевидно, за сумісництвом-іменинники.

Також артист похвалився унікальним подарунком, отриманим від власних дітей. Спадкоємці порадували зоряного тата раритетною комп'ютерною грою " Ну, постривай!». Юрій Шатунов зізнався, що такого презенту не очікував і з радістю занурився в дитинство.

Не упустив можливості привітати екс-підопічного і скандальний продюсер Андрій Разін. Як відомо, вже котрий рік колишні друзі-колеги перебувають у досить напружених стосунках. Але при цьому шоу-бізнесовий діяч запевняє, що їх ініціатором є не він і навіть не сам Юрій Шатунов, а колишній адміністратор груп «Міраж» і «Ласковый май» - Аркадій Кудряшов.

На думку Андрія Разіна, саме ця людина докладає максимум зусиль для того, щоб зруйнувати кар'єру співака, будучи при цьому його концертним директором і продюсером. Своє послання він ілюстрував кліпом на пісню "Ти просто був", яку свого часу написав поет Сергій Кузнєцов, натякаючи на те, скільки всього зробив для Шатунова.

До слова, з чуток, цю композицію пісняр присвятив одному з учасників групи "Ласковый май " - клавішнику Саші Прико.

Раніше "Hyser" писав про те, що Андрій Разін показав, ким замінив Юру Шатунова.

Також наш портал розповів про те, що Андрій Разін різко висловився на адресу Алли Пугачової.

Нагадуємо, що Юрій Шатунов побував на рибалці і похвалився уловом.