Юрій Шатунов розповів про його розмову з Аллою Пугачовою.

Юрій Шатунов прославився завдяки групі"Ласкавий травень". Згодом він вирішив, що цілком може почати сольну кар'єру і навіть розповів про це Аллі Пугачовій. Але отримав від неї досить жорстку відповідь. Шатунов запросив тоді Пугачову до себе додому в Сочі.

Співачка погодилася приїхати і з порога відразу поцікавилася на яких музичних інструментах Юрій вміє грати. Як виявилося, Шатунов був дуже талановитий. Він тут же запропонував продемонструвати свої вміння на барабанах, гітарі і навіть гармошці. Найбільше, як не дивно, Пугачову зацікавила саме гармошка.

Тут Шатунов приніс гармонь і згадав дитинство, коли співав і складав частівки. На думку співака, короткі чотиривірші не можуть бути без мату. Тому він вклав всю свою майстерність і не посоромився виконати їх Пугачової, використовуючи ненормативну лексику.

Після цього він зрозумів, що таким чином Пугачова вирішила випробувати його "боєм". Адже якщо артист задумався про сольну кар'єру то йому буде потрібно дуже багато сил і таланту. Ніщо не дається просто так і Шатунов це відмінно розумів. Він був готовий до всіх труднощів, які будуть у нього на шляху.

Зараз 47-річний Шатунов більше грає частівки для себе або ж в компанії друзів. Багато шанувальників навіть не здогадуються про те, що Юрій Шатунов дуже добре знайомий з народною творчістю.

Чим тоді закінчилася зустріч Шатунова і Пугачової музикант так і не розповів. Але судячи з того, що він почав сольну кар'єру, то все пройшло просто відмінно. Хоча вже зараз Юрій набагато менше виступає перед своїми шанувальниками.

Раніше Hyser писав про те, що шанувальники Юри Шатунова активно моляться за свого кумира, життя висить на волосині.

Також писали, що Ігор Ніколаєв написав траурний пост.

Нагадаємо, що Юрію Шатунову дивом повернули зір, тепер він все бачить.