Деякі солісти групи "Ласкавого мая" померли один за іншим.

Головний соліст групи "Ласкавого мая" Юрій Шатунов розповів про те, що багато учасників померли один за іншим. Це було велике горе. Лякаючим виявлялося те, що обставини смерті деяких учасників були вельми загадкові.

Відомо, що учасника Ігоря Ігошина побили на весіллі його друга. З чуток, хлопець був закоханий в наречену, але дівчина віддала перевагу йому іншого. Він не зміг переживати такої зради і випив занадто багато спиртного. У такому стані він наклав на себе руки.

Михайло Сухомлинов був тісно пов'язаний зі злочинними угрупованнями, торгував ювелірною продукцією. Не дивно, що у фіналі історії з численними махінаціями і нелегальними кредитами його застрелили біля будинку, де, до слова, жив Юрій Шатунов.

Юрій Барабаш, більше відомий під псевдонімом Петлюра, загинув у страшній аварії. Незадовго до цього він надів на себе натільний хрестик Ігоря Талькова, який також загинув від кулі за лаштунками. Барабаш отримав цей хрестик з рук Володимира Круга. Нагадаємо, що Круг помер від кулі нападників, які пробралися в його будинок.

У пляшці "втопив" себе Арвід Юргайтіс. В середині нульових він страждав від незатребуваності, випивав. У фатальну ніч він заснув на ліжку з сигарою. Зі спиртним мав серйозні проблеми і В'ячеслав Пономарьов. Проте причиною смерті чоловіка став туберкульоз. Алкогольна інтоксикація забрала життя Олексія Бурди. Хоча його дружина до останнього говорила про те, що її покійний чоловік не мав проблем з алкоголем.

Немає вже в живих Юрія Гурова і Рашида Дайрабаєва.

Ігор Анісімов загинув у бійці, його зарізали. Останнім помер Олександр Прико від ковіда. За його життя боролися до останнього.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі жахнулися зовнішнім виглядом Григорія Лепса.

Також писали, що Потап показав свого дорослого сина.

Нагадаємо, що шанувальники Шатунова моляться за його здоров'я.