Юрій Шатунов не афішує своє особисте життя. Тому багато хто навіть не підозрює, що артист одружений і у нього є двоє дітей. А ви знаєте, як виглядає обраниця музиканта?

Шалену славу і популярність Юрій Шатунов пережив у свої молоді роки. По милому і юному артисту божеволіли всі дівчата Радянського Союзу. Однак, переживши мить слави, артист зрозумів, що не хоче привертати таку увагу до своєї сім'ї. Тому Шатунов багато років приховував від шанувальників подробиці свого особистого життя. Фанати навіть не підозрювали, що їх кумир одружений і у нього є двоє дітей. Хто ж підкорив серце секс-символу 90-х?

Дружина Шатунова Світлана давно живе в Німеччині. Вона не має ніякого відношення до шоу-бізнесу. Коли Юрій і Світлана познайомилися на вечірці спільних друзів, з'ясувалося, що дівчина не знає, хто перед нею і ніколи не чула про гурт «Ласковый май». Не дивно, що після одруження Шатунов вирішив влаштуватися з сім'єю в Німеччині, де його не впізнавали на кожному кроці, а за членами його сім'ї не полювали фотографи.

Відомо, що дружина молодша за Юрія на три роки. Вона закінчила юридичний факультет, але за фахом не працює, а займається вихованням дітей. Син Деніс народився у пари, коли вони ще жили в цивільному шлюбі. Офіційно чоловіком і дружиною Юрій і Світлана стали тільки в 2007-му році. Пізніше у них народилася дочка Естелла. Своїх дітей Юрій і Світлана хрестили в храмі Андрія Первозванного в Сочі. Хрещеним дітей став продюсер "Ласкового мая" Андрій Разін. Місце хрещення було вибрано тому, що в Сочі живе старша сестра Світлани.

Відомо, що в родині Шатунових говорять російською мовою. Син пари Деніс крім занять в школі відвідує спортивну секцію, а також захоплюється співом. Дочка Естелла ходить на танці.

Шатунов все ще гастролює по Росії і вдома буває нечасто. Його дружина не ревнує артиста до прихильниць, розуміючи, що вони є частиною його професії.

Як повідомлялося раніше, Юрій Шатунов розповів про таємне побачення з Аллою Пугачовою. Максим Галкін такого не пробачить.

Hyser також писав, що у мережі обговорюють таємничі смерті членів групи "Ласковый май". Від чого померли друзі Юрія Шатунова?