Старша дочка Ольги Сумської порадувала шанувальників свіжим знімком зі своїм коханим і батьком своїх дітей Володимиром Ягличем. Відзначимо, що сімейні кадри – велика рідкість в мікроблозі актриси.

Антоніна Паперна, старша дочка Ольги Сумської від шлюбу з Євгеном Паперним, давно живе в Москві. Тут дівчина закінчила театральний ВУЗ і будує свою кар'єру. Відзначимо, що Тоня вирішила продовжити сімейну традицію і також стала актрисою, як її мама, тато, вітчим, тітка, бабуся і дідусь. Не дивно, що свого коханого Антоніна також зустріла в акторському середовищі. Обранцем Тоні став російський актор Володимир Яглич, який раніше був одружений на Світлані Ходченковій. Хоча Паперна і Яглич вже виховують двох спільних дітей, оформляти свої стосунки офіційно вони не поспішають. Відомо, що у пари є трирічна дочка Єва і син Данило, який народився в минулому році.

Тоня і Володимир не люблять афішувати особисте життя. Вони рідко виходять у світ разом, а в особистих мікроблогах не публікують сімейні знімки. Шанувальники пари досі не знають, як виглядають спадкоємці зоряної пари. Навіть спільні знімки Тоні і Володимира-велика рідкість. Тому свіжий знімок пари, який з'явився в мікроблозі Паперної, так порадував її фоловерів.

На знімку Антоніна відображена в чорних брюках і білій сорочці. Стильний аутфіт актриса доповнила чорною краваткою. Володимир позує в чорних джинсах і сорочці в колір. Закохані сидять на шкіряному дивані. Схоже, зірковим батькам все-таки вдалося разом відвідати світський захід.

Як повідомлялося раніше, Антоніна Паперна, дочка Ольги Сумської, похвалилася фігурою в купальнику. Яка красуня!

Hyser також писав, що дочка Ольги Сумської Антоніна Паперна публічно зізналася в любові до одруженого співака. Куди тільки дивиться Володимир Яглич?