Юрій Шатунов став героєм програми "Привіт, Андрію!». Музикант розповів, як пройшов випробування від Примадонни російської естради Алли Пугачової.

Героєм нового випуску шоу Андрія Малахова «Привіт, Андрію!" став Юрій Шатунов. В ефірі телепрограми музикант розповів, як отримав благословення на сольну кар'єру від Алли Пугачової.

Шатунов став популярним під час гастролей з групою «Ласковый май». Проте вже на початку 90-х співак задумався про сольну кар'єру. Тоді він вирішив отримати "благословення" Примадонни російської естради Алли Пугачової.

Шатунов запросив Пугачову в Сочі, де він тоді жив. Алла Борисівна запрошення прийняла. Прибувши в будинок музиканта, артистка поцікавилася, на яких музичних інструментах він вміє грати. Виявилося, що Шатунов грав на гітарі, барабанах і гармошці. Примадонну зацікавив останній музичний інструмент.

Як виявилося, Юрій з дитинства любив музику, грав на гармошці і співав частівки. Музикант вважав, що в частівках не обійтися без міцного слівця. Тому і для Примадонни він виконав кілька матюків.

"Розумію, що це була перевірка боєм, «наш не наш», мовляв, чи зможе щось зробити і чи піде далеко. Після цього випадку зрозумів, що можу і піду», — розповів Шатунов.

Зараз Шатунов виконує частівки тільки в компанії друзів. Однак для програми "Привіт, Андрій!" він зробив виняток і виконав кілька творів з народного фольклору.

Як повідомлялося раніше, у мережі показали, як виглядає дружина Юрія Шатунова. Чому музикант багато років приховував кохану від сторонніх?

Hyser також писав, що солістів групи "Ласковый май" переслідує злий рок. Як один за іншим вмирали друзі Юрія Шатунова?