У мережі показали новий знімок Тетяни Кравченко.

Актриса Тетяна Кравченко стала відома широкій аудиторії шанувальників після того, як вона зіграла одну з головних ролей в серіалі "Свати". Вона сподобалася глядачам за свій неупереджений характер, харизму і жіночу чарівність. Вона відразу ж підкорила багатьох. Хоча до зйомок у "Сватах" вона не грала практично головних ролей. Але активно себе пробувала в різних картинах. Також грала багато на сцені театру.

Після виходу "Сватів" все кардинально змінилося. Її стали запрошувати топові режисери. А вистави з її участю стали збирати повні зали. Тетяна сама дуже рада цьому, тому що все своє життя прагнула до визнання. У неї є дочка, вона вже доросла. А ось особисте життя актриси склалася не так, як вона дуже хотіла. Під час зйомок "Сватів" Тетяна закохалася в свого екранного чоловіка актора Федора Добронравова. Але він не відповів їй взаємністю, пояснивши, що у нього є дружина і він дуже її любить.

Також у актора є двоє синів, які вже заявили про себе як талановиті актори.

У мережі часто показують фото Тетяни Кравченко в гримі. Адже вона практично постійно зайнята в постановках театру. На цей раз актрису показали в яскравій рожевій курточці. Її обличчя прикрашав яскравий макіяж. Варто сказати, що бачити Тетяну в такому вигляді дещо незвично. Але це абсолютно не псує її зовнішнього вигляду. Актриса виглядає дуже добре. Поруч з нею позує Наталія Яковлєва, яка показує щось на своєму телефоні.

"Наталія Яковлєва і Тетяна Кравченко.😊". - підписали фото в соціальній мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Ані Лорак продемонструвала себе в обтягуючому одязі.

Також писали, що у мережі показали фото доньки Ольги Сумської, вилита мама.

Нагадаємо, що Наталя Могилевська похвалилася весільною сукнею.