Леся Нікітюк опублікувала у своєму мікроблозі компрометуюче відео. У кадрі показано, як невідомий чоловік одягає на теледиву нижню білизну.

Українська телеведуча Леся Нікітюк намагається бути гранично відвертою зі своїми шанувальниками. Так, в сторіс свого мікроблогу зірка опублікувала компрометуюче відео, показавши, як вона готується до нічних зйомок.

У кадрі Леся відображена в гримерці. Вона одягнена в шкіряну міні-спідницю чорного кольору, куртку в тон і блузу з білим відкладним комірцем. У кадрі також присутній невідомий чоловік, який сидить біля ніг теледіви. Як виявилося, це стиліст Нікітюк, який допомагав зірці надягати... рейтузи. Так, Леся показала шанувальникам всю таємницю нічних зйомок. Виявляється, щоб не замерзнути, знаменитості навіть під найкоротшу міні-спідницю або плаття можуть підчепити утеплюючу білизну.

Під час запису цього відео Леся цікавилася у свого стиліста, чи вдаються до таких хитрощів моделі під час фотосесій. На це він відповів ствердно. Природно, якщо дозволяє наряд, а температура прохолодна, моделі намагаються утеплитися, і не ризикувати зайвий раз своїм здоров'ям. Однак буває і так, що позують зірки в настільки відвертих нарядах, що підчепити під нього білизну просто немає можливості. Тоді, звичайно, їм доводиться мерзнути або ж включати обігрівачі, які трохи підігріють навколишнє повітря.

Відзначимо, що після «утеплення» зовні Леся виглядала так само прекрасно, як і до. Рейтузи абсолютно не змінили її фігуру, але зате теледіві буде не так холодно зніматися «в нічну зміну».

Нікітюк відрізняється "простим" поглядом на життя і дружніми відносинами зі своїми фоловерами. Погодьтеся, мало хто з зірок зважився б показати, як на неї надягають рейтузи.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк приміряла яскраву міні-сукню з блискітками. Теледива похвалилася стрункими формами.

Hyser також писав, що Леся Нікітюк вирушила на шопінг. Зірка здивувала фоловерів незвичайним аксесуаром гігантських розмірів.