З'явилася інформація щодо точної кількості вихідних в жовтні.

Примітно, що у вересні не було додаткових вихідних, але в жовтні їх очікується відразу чотири з нагоди святкування Дня захисника України 14-го числа. Про це пише "Апостроф".

українцям розповіли, скільки офіційних вихідних буде в жовтні, фото: УНІАН

Цього року 14 жовтня припадає на четвер, а тому крім нього, наступна за ним п'ятниця теж буде вважатися неробочим днем. Щоправда, її потрібно буде відпрацювати наступної суботи.

Разом з тим передсвятковий день - 13 жовтня буде укорочений на одну годину. Таким чином, в цілому в другому місяці осені українців очікується 20 робочих днів і 11 - вихідних. Зокрема, вихідні припадають у жовтні на 2, 3, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 30, 31 числа місяця.


З цього слід зробити висновки, що вихідних для відпочинку в наступному місяці буде достатньо. Це хороша новина, особливо на тлі того, що з'явилася інформація про те, що в Україні можуть відмовитися від перенесення вихідних, на які випадають державні свята. Якщо це станеться, то українці позбудуться частини додаткових вихідних.

Зокрема, розглядається можливість не переносити вихідні дні в тому випадку, якщо вони збігаються з державними святами. За винятком наступних свят: Різдво Христове за юліанським і григоріанським календарем, Новий рік, Великдень і День Святої Трійці за юліанським календарем. Розробкою відповідного документа займається Український інститут національної пам'яті.

Раніше "Hyser" писав про те, що Павло Глоба назвав Знаки Зодіаку, яких спіткають біди в жовтні.

Також наш портал повідомляв, хто з українців зможе раніше піти на відпочинок.

Нагадуємо, що батькам показали графік осінніх канікул і попередили про нюанси.