Знаменита співачка Оля Полякова розповіла про те, якою росте її дочка і з якими виховними труднощами вона стикається.

На цю тему вона поговорила з телеведучою і блогером Маша Єфросиніною в їх спільному YouTube-проекті «Дорослі дівчатка». За словами "суперблондинки" української естради, своїй старшій дочці Маші вона намагається бути другом, але не забуває її контролювати.

Що стосується самостійності її спадкоємиці, то Оля Полякова пояснила, що приблизно до 12 років вона була абсолютно не самостійною, аж до того, що надягати колготки їй допомагала няня. До 13-14 років Маша кардинально змінилася і, на подив зіркової мами, стала дуже незалежною. У тому числі, у фінансовому плані: вона заробляє на рекламі в Instagram.

На сьогоднішній день дівчина розвивається в плані музичної творчості. До слова, нещодавно вона вперше виступила перед великою аудиторією, але публіку здивував не тільки талант починаючої виконавиці, а й нецензурна лексика в текстах її пісень. Сама Оля Полякова зазначила, що не була в курсі такої креативності і здивувалася не менше, ніж глядачі.

Крім того, артистка зізналася, що її дочка курить і, власне, через це і сама вона повернулася до згубної звички.

Під час недавньої подорожі на Мальдіви співачка запропонувала дочці позбутися нікотинової залежності, але в передостанній день закордонного вояжу виявила, що Маша курила весь відпочинок. Потім вона з іронією зізналася, що безсила в цій ситуації і не знає, як заборонити дочки "гру" з нікотином.

Раніше "Hyser" писав про те, що Надя Дорофєєва розповіла про те, що її щодня турбує.

Також наш портал розповів про те, що Максим Галкін без білизни випадково потрапив в об'єктив камери.

Нагадуємо, що Даша Астаф'єва влаштувала провокаційну фотосесію і викликала захоплену реакцію шанувальників.