Про особисте життя і романах популярного російського шоумена Гаріка Харламова у мережі ходить чимало чуток. Після його розлучення зі скандальною актрисою Христиною Асмус, шанувальники з нетерпінням чекали новин про його новий роман.

Чекали і дочекалися: кілька тижнів тому він вийшов у світ зі своєю новою коханою – актрисою Катериною Ковальчук. Разом вони зіграли в комедійному серіалі»Гусар". Після цього артисти зустрічалися таємно і свої стосунки не коментували.

Оскільки більше немає інтриги з приводу нового роману Гаріка Харламова, то тепер фанати чекають, коли ж він зробить їй пропозицію. Щоб не засмучувати цікавих цінителів свого таланту, днями він опублікував фото, зроблене на вінчанні Георгія Романова з його обраницею Вікторії. До речі, кадри тієї церемонії викликали бурхливу реакцію соцмереж, в першу чергу, через помпезність і розкіш.

На знімку з розкішного торжества гуморист розглянув людину, дуже схожу на себе і не упустив можливості пожартувати на цю тему:

Більш того, серед присутніх на заході, Гарік Харламов помітив свого друга Деміса Карібідіса. До слова, той гумор оцінив:

Оригінальні коментарі фоловерів також не змусили себе чекати:

Раніше "Hyser" писав про те, що Микола Басков показав, як розважався з надією Бабкіною на сцені.

Також наш портал розповів про те, що Максим Галкін не надів білизну і випадково потрапив в об'єктив камери.

Нагадуємо, що Анна Седокова зізналася шанувальникам, в чому полягає секрет її щасливих відносин з чоловіком.