Знаменита українська телеведуча Катя Осадча обурила соцмережі розповіддю про те, як скористалася допомогою поліції, щоб дістатися до потрібного пункту призначення.

Шоувумен знімала вечірку» Слуг народу", яка проходила в Трускавці, а потім у неї були всі шанси запізнитися на допомогу. Але зірка не розгубилася, а звернулася до місцевих офіцерів поліції, які домчали її з мигалками на вокзал до Львова. Про це повідомляє портал Головнокомандувач.

У своєму мікроблозі Катя Осадча похвалилася цим фактом і викликала обурення аудиторії. Через деякий час телеведуча видалила зі свого аккаунта кадри, компрометуючі поліцію:

Цю ситуацію прокоментувала на своїй сторінці в Facebook в. о. керівника проекту " Радіо Крим. Реалії " Катерина Некреча. "АПДЕЙТ: Катя Осадча вже видалила ці історії. Вчора Катя Осадча знімала вечірку Слуг для передачі. Після запізнення на поїзд і її доставили до відділку поліція з сиренами" - написала журналістка.

Користувачі соцмережі щиро обурилися такій поведінці дружини Юрія Горбунова:

Що стосується самої Каті Осадчої, то після того, як вона "почистила" свій мікроблог, Передплатники все одно продовжили її критикувати. Вона розмістила пост, в якому поділилася туристичними планами, але фоловери не упустили можливості її підколоти:

Через деякий час вона виправдалася за свій вчинок:

Раніше "Hyser" писав про те, що Юрій Горбунов показав обличчя молодшого сина.

Також наш портал розповів про те, що Леся Нікітюк підкорила фанатів ідеальною фігурою і спортивною підготовкою.

Нагадуємо, що Гарік Харламов похвалився оригінальними фото з урочистого заходу і пожартував на тему власного весілля.