Синоптики розповіли про погоду 5 жовтня.

В Україні 5 жовтня буде досить тепла погода. Особливо це торкнеться південних регіонів. Зокрема, опади можуть бути тільки на півострові Крим. В інших регіонах буде досить суха і тепла погода. Максимальна температура тепла складе + 23 градуси. У деяких регіонах буде + 17 градусів тепла.

У Києві завтра буде невелика хмарність. Температура повітря вночі + 6, вдень +15.

В середньому температура повітря буде на рівні + 15...+ 19 градусів тепла. Багато експертів говорять про те, що зараз в Україні проходить так зване "бабине літо", яке так багато хто чекав. Тому що до цього була вельми холодна і дощова погода. Багато українців очікували, що вона перейде в зиму.

До слова, багато синоптиків вже висловили свою думку, що зима цього року не змусить себе довго чекати. Вона настане вчасно і відразу з морозів. При тому, що весь зимовий період буде вельми холодним і сніжним. У регіонах України очікуються вже в грудні зимові бурі. Снігу буде дуже багато. А ось справжні холоди прийде в січні-лютому.

До слова, в цьому році осінь теж виявилася дуже холодною. У листопаді температура буде опускатися ще більше і очікуються перші снігові хуртовини.

Крім того багато українців вже встигли відзначити те, як змінився клімат в Україні. Він став більш холодним взимку і спекотним літом. Крім того в цьому році багато регіонів сильно постраждали від проливних дощів, які пошкодили дороги і будинки. До слова, дощі цього року наздогнали не тільки Україну, а й багато інших країн. Зокрема, Туреччину, Італію, Німеччину США.

Раніше Hyser писав про те, що синоптики розповіли, коли в Україні почнуться перші заморозки.

Також писали, що синоптики порадували українців прогнозом погоди.

Нагадаємо, що українців попередили про небезпеку, що насувається.