За життям знаменитої сім'ї Алли Пугачової і Максима Галкіна стежить багатомільйонна армія шанувальників. На думку їх думку, незважаючи на зоряний статус, спадкоємці ростуть дуже вихованими і скромними.

А днями Примадонна похвалилася тим, як син Гаррі проявляє хазяйновитість і стежить за порядком у дворі їх розкішного замку в селищі Грязь. Іменита мама поцікавилася у юного господаря, чи все він почистив. На що хлопчик відповів впевненим «так». "Молодець, Гарік! Справжній господар. Пишаюся тобою син мій!» - сказала щаслива Алла Борисівна.

У коментарях до посту фанати оцінили публікацію співачки компліментам і відзначили, що їй дійсно є ким пишається.

"Така працьовита, чудова дитина!!! Безпосередній! Люблю його! Як приємно чути аллочкін голос за кадром!!!❤ ️ 😍", "Золотце-синуля! ❤Молодець, помічник росте, мужик👍 💪", "які потрібні слова ви вмієте говорити дітям: «пишаюся тобою». Пишаємося Вами, Аллочка!" - написали вони.

До слова, діти Алли Пугачової і Максима Галкіна дійсно відрізняються працьовитістю. І батьки заохочують у їх самостійність і бажання справлятися із завданнями своїми силами.

Наприклад, не так давно шоумен розмістив у своєму мікроблозі відеозапис того, як Гаррі і Клавдія (дочка Христини Орбакайте) ходили в господарський магазин. "Гарік обожнює ходити за покупками в наш сільський магазин 🤗 👨 🏻 🔧" - пояснив артист. У списку покупок - викрутка і засувка на двері.

Тоді хлопчик пояснив, що поставив собі за мету допомогти племінниці з відкриттям сейфа і навіть розповів спосіб, яким хотів дістатися до його вмісту.

Раніше "Hyser" писав про те, що Крістіна Орбакайте похвалилася фігурою в ночнушке.

Також наш портал розповів про те, що Ані Лорак виставила напоказ величезний бюст і викликала бурхливу реакцію соцмереж.

Нагадуємо, що телеведуча Катя Осадча влипла в скандал з поліцейським ескортом.